Értékelések

Szabó Tamás Gábor

Természetes hatású,szépek a növények! Kellenének bele ágak, kövek

Tóth Attila

Alapvetően szép akva. 
Miután én kicsit átestem a ló túl oldalára én hiányolom belőle a színeket. 
Számomra túl sok a Zöld. 
Gondolom és ahogy olvastam is ez egy kevésbé igényes akva lenne amivel nem kell heti szinten foglalkozni .
Minden esetre gratulálok hozzá😊
Sok sikert ✌️

Hozzászólások

© Artnetworks KFT.
version: 0.0.1 beta