Nagyon szép munka, csak így tovább! A fénykép nem tesz igazságot arról hogy milyen kellemes hatású kompozícióval állunk szemben. Nehéz hibát találni benne, csak egyetlen dolgot tudnék tanácsolni: ha a fókuszpont (alagút) sokkal nagyobb lenne, akkor nem tudtam volna átsiklani a kis kép felett a listában.