Értékelések

Varga-Brezina Brigitta

Nagyon tetszik az elrendezés, igazán szépek a növények is.

Takács Zoltán

Nagyon szép , egészséges Low-tech akvárium ! A növények jó kondiban vannak és algamentesen. Érdemes lett volna olyan fotót kiválasztani amin a halak középen rajban úsznak , de tudom nehéz őket egy irányba terelni! Gratulálok az akváriumhoz!

Várnagy Zoltánné

Meseszép!!

Vig Gábor

Csodaszép szuper kondi gratulálok 

Kiss Imre

Remek színek és összhang jellemzi! Gratulálok!

Zilahi Sándorné

Nagyon egybe van az egész borzasztó   megnyugtatóan hat az emberre órákig tudnék előtte ülni és nézni .

Németh Norbert

Szép, rendezett, gyönyörű színekkel.

Árva-Nagy Kitti

Nagyon szép! 

Görbéné Palócz Rózsa Szilvia

Nagyon összhangban vannak a színek, a kövek a fával nagyon ütnek együtt. Szuper, hogy nem került rá moha, mert így gyönyörűen érvényesülnek a fa csodás görbületei.

Hozzászólások

Vig Gábor

Nagyon hangulatos gratulálok 

Péter Attila

Nagyon természetes hatása van. 
A kategória legjobbja! 
Gratulálok! 

Görbéné Palócz Rózsa Szilvia

Szuper, hogy nem került a fára moha, vagy egyéb növény mert így gyönyörűen érvényesülnek a fa csodás görbületei.Nagyon tetszik az egész összhatás.

... Huba

Kellemes a szemnek, nekem tetszik nagyon, szép természetes hatása van. A kis ösvény talán egy kicsit túl steril, de ez csak apróság. Gratulálok! :D 
 

Norbert Pál

Gyönyörű szép Low Tech akva !
Gratulálni tudok csak !!!

© Artnetworks KFT.
version: 0.0.1 beta