Értékelések

Bende Krisztián

Low-tech akváriumhoz képest, nagyon szép a növény kondi és a növény választással elért kontraszt is. A növények elhelyezés által nem ragad le a tekintet egy  ponton így szépen végig siklik a tekintet az egész scapen. Egyes növény fajok nagyobb csopotra való növelésével és a növények formázásával még lehetett volna pluszban dobni a látványon, de ettöl függetlenül is gratulálok hozzá. 

Ui.: Az előttem hozzászóloknak jegyezném meg, hogy a főképen a technika nincsen a vízben, csak a “mellék képen”. Viszont a kép megfelelőbb szögből való készítése előnyösebb lett volna (szemből).

Bella Gergő

Szép, egészségesnek tűnő növények. A technikát illene kivenni fotózáskor, de ha azt nem is, legalább az üres kartondobozt tessék már kirakni a képből.

Hozzászólások

© Artnetworks KFT.
version: 0.0.1 beta