Értékelések

Norbert Pál

Hát nagyon jól tudod, hogy nekem nagyon tetszik. Igazi Holland elrendezés . Kiváló növényválasztás. 

Vig Gábor

Gyönyörű szuper kondi és a Bazsalikom 🤩

András Kurunczi

Gyönyörű növény kodi. Nagyon tetszik!

Hozzászólások

Kerekes Sándor

A kondi nagyon adja Báttya!Kritikát meg mondjon más😉

© Artnetworks KFT.
version: 0.0.1 beta