Értékelések

Eniko Tóth

Lehetetlen belekötni, nagyon szép!

Ferenc Benyák

Gyönyörű színek, látszik, hogy rengeteg munka van benne. Gratula 

Hozzászólások

Kerekes Sándor

Csodás növénykondi😍De ezek a színek?A többit úgyis tudod Norbi😁

Bende Krisztián

Gratulálok a scaphez a készítőnek, nagyon egyben van. Szépek a színek és a növények kondija is rendbe van. Személy szerint egyetlen egy dolog zavar, hogy a középső részen lévő V kialakítás leköti a tekintetem, elvéve a figyelmet az egészről. Ettől függetlenül, mind a növény választás mind a kialakítás szép munka.

© Artnetworks KFT.
version: 0.0.1 beta