Szép akvárium, tudva a helyét nem lehet egszerú rendben tartani. A növények kondija rendben van, a hátsó rész kicsit hiányos, és néhány növénycsoportra ráfért volna a fazonigazítás, ezeket leszámítva és a halak fajtáját (nano vagy kisebb méretű nagyobb rajban úszó halakkal) szebben képet mutatna az egész. Remélem az étterem vendégei megcsodálják sokszor, gratulálok hozzá.