Értékelések

Hozzászólások

Bende Krisztián

Gartulálok az akváriumhoz, és a növények kondijához. Nem egyszerű ennyi növényt egyben tartani és formába rendezi. Ez jelen esetben kicsit vissza is üt, és a néha a kevesebb több irány is. Személy szerint a Cuba mögül a Ludwigia-t száműzném, a blood red-et pedig alacsonyabbra hagytam volna hogy mögötte a cabomba érvényesülni tudjon bal elől a sarokba a buce-t a polysperma elé tettem volna így azt magasabbra lehetett volna hagyni ,hogy a blood red-ből kicsit takarjo el. Középen a lobelia bokrokat is elől alacsonyabbra vettem volna az üveg elött, a két bokor között pedig a flamingo-nak kicsit nagyobb helyet hagytam volna. Ez az én egyéni személyes meglátásom. Maga a koncepció és az elképzelés amúgy szuper, gratulálok hozzá.

© Artnetworks KFT.
version: 0.0.1 beta