Biztosan szép akvárium élőben, de sajnos a kép nem a legjobb. Maga az akvárium számomra túlzsúfolt. “Teli van mint a déli busz”.. viccet félre téve nem kis meló lehet vele, és amúgy a növények is rendben vannak, kár hogy kevés az ami igazán tud érvényesülni a tumultus miatt. Maga a koncepció nem lenne rossz, lehet egy formázotabb nyírással teljesen máshogy mutatna, de így jelen pillantban nekem sok. Ettől függetlenül gratulálok hozzá, mert biztos nem kis meló van benne. A képhez még annyit, hogy az előtér is legközelebb lehetne rendezetebb, az üveg előtt a talaj tisztább és kevesebb sötét pont kellene amit a fény helyezésével lehetne változtatni.