Értékelések

Maróti Tibor

Szép látvány, igényes elrendezés!
Kicsit túl sok a növényfaj, így nem érvényesül egyedi szépségük.
Csodás dísze a lakásnak!

Lénárt Sándor

Gyönyörű az összhang és a látvány. Gratulálok hozzá.

Gombócz Gábor

Gratulálok szép munka!
Garden szóhoz méltó a növény tömeg !
Ami nálam azt jelenti hogy telibe ami jelen üvegbe tökéletes. Növények szépek üdék látszik a munka!

Holló András

Nagyon jó akvárium, kellemes az összkép. 

Halász Gábor

Volt szerencsém élőben is megtekinteni ezt az üveget, és bár a fotón sem néz ki rosszul, de élőben egy csoda. A színek, a növények, a halak, minden tökéletesen összecseng. Az az akvárium, ami előtt órákig el tudsz üldögélni. Csak gratulálni tudok hozzá!

Kecskès Judit

Gyönyörű az összhang. Nincsenek túltolva a színek, a növények egészségi állapota kifogástalan. Látszik, hogy az alkotó odafigyel az aranymetszésre :) Gratulálok!

Hozzászólások

Kerekes Sándor

Szuper üveg!Kondi bomba,a színek gyönyörűek!Pár növény még elfért volna,az üvegen kívűl😁(poén)

Bende Krisztián

Gratulálok a készítőnek, nagyon rendben van az egész! Jók a színátmenetek ,így a színbeli kontrasztok is. Ami nekem kicsit hiányos, hogy a növények formájával (levelek) lehetett volna még a kontraszton javítani, és azzal hogy egyes fajokból nagyobb összeszedetebb telepeket alkot. Néha a kevesebb több alapon, és akkor a fajták is jobban szétválaszthatóak. Ezektől eltekintve emelem a kalapom, mert tényleg szép, és nem egyszerú ennyi fajtát ilyen kondiba tartani. 

© Artnetworks KFT.
version: 0.0.1 beta