Értékelések

Hozzászólások

Bende Krisztián

Szép scape… kár érte, hogy kicsit félkész állapotban van. A növények kondija rendben, látszik rajtuk a törődés, csak kellett volna még egy kis idő egy két csoportnak hogy dúsuljon. A növény választás is rendben van, harmonizának a színek, az előtérben bal oldalról jobbra haladva a növényzet variálásával ( levelek alakja) lehetett volna még a kontraszton javítani. A kép készítésnél a tükröződésre legközelebb figyelj oda mert ront az összképen. Az elmaradt részek ha bedúsulnak még mutatósabb lesz és kerek egész lesz. Gratulálok hozzá.

© Artnetworks KFT.
version: 0.0.1 beta