Értékelések

Maróti Tibor

Remek növénykondi, és tömeg.
Szép látvány!

Hozzászólások

Bende Krisztián

Gratulálok az akváriumhoz, van érzéked hozzá…. kár, hogy nem tudok annyit pontozni mint amennyit szeretnék :p Pár fájó pont van a scape-el kapcsolatban nekem személy szerint…. Az egyik az hogy az az 1-2 hét még kellett volna egy két növény csoportnak. A másik, hogy kicsit mindent is bele akartál a scape-nél, így vannak növény fajták amik árván mutatnak a pár tővel (ludwigia, zosterifolia), mert csak csokorban az igazi (blood red már kicsit sok szerintem). A Blyxa-t fele ekkora tömegben használnám a helyére a Buce-t lehoznám és a Golden-t pedig kicsit kinyújtanám a helyére. Ezektől a nüanszoktól eltekintve nagyon szép az egész.

© Artnetworks KFT.
version: 0.0.1 beta