Nagyon szépen egyben van a scape. Mind a kép, a halak, a növények…. minden rendben van. Egyetlen dologba tudok belekötni, hogy a hátsó rész még nincsen kész. Ettől függetlenül maga az egész egy alap lehetne bármely akvarista számára, mert a növények választása , a fajták mennyisége és a velük kialakított csoportok minden rendben vannak. Tökéletesen mutatja, hogy nem kell mindent is egy scape-be belezsúfolni.