Értékelések

Nagy Gábor

Szép letisztult akvárium, remek kondi!
Gratulálok!

Kendrella Balázs

Tetszik, hogy az egymás mellett lévő növények szépk kontrasztot alkotnak, mégsem nyomja el egyik a másikat.

Árvai Norbert

Ez az akvárium számomra mindig egy példa volt merre szeretnék tartani,a tulajdonos egy hatalmasforma.gratulálok hozzá csak így tovább. 

Takács Zoltán

Nagyon szép színek, és átmenetek jelmezik ezt az akváriumot ! A növények nagyon jó kondiban vannak a Petitellaák meg szinte tudják ,hogy fotózás van és direkt arra úsznak :) ! Gratulálok hozzá!

Hozzászólások

Bende Krisztián

Nagyon szépen egyben van a scape. Mind a kép, a halak, a növények…. minden rendben van. Egyetlen dologba tudok belekötni, hogy a hátsó rész még nincsen kész. Ettől függetlenül maga az egész egy alap lehetne bármely akvarista számára, mert a növények választása , a fajták mennyisége és a velük kialakított csoportok minden rendben vannak. Tökéletesen mutatja, hogy nem kell mindent is egy scape-be belezsúfolni. 

Halász Csaba

Nagyon szép akvárium, és nagyon sikerült eltalálta a pirosak és a zöldek arányát, elrendezését. Ami sok akváriumnál hiányzik, az idomított, sorbarendezett halak, itt ez sem hiányzik! :D Gratulálok!

Vig Gábor

Gyönyörű 🤩 

© Artnetworks KFT.
version: 0.0.1 beta