Értékelések

Hozzászólások

Bende Krisztián

ÖÖÖööö.. kár, hogy nulla infó, kár a kép minőségért. Amit ki lehet venni belőle csak egy a problémám vele, hogy kis területre olyan növényeket választottál be és tettél be több fajtát, aminek jóval nagyobb tér kell hogy szépen mutasson. És ezekkel a választásokkal a háttér és a középső rész miatt sincs meg az összhang, az átmenet. A növéyek ettől függetlünl úgy néznek ki, hogy rendben vannak már amit a képből ki lehet venni.

© Artnetworks KFT.
version: 0.0.1 beta