Értékelések

Karsai Bence

Fenséges, gratulálok!

Bognár László

szép egészséges növények. a halak és az időzítés miatt szavaztam erre

Kecskès Judit

Ilyen az, amikor a lámpa nem színezi földön túlira a növényeket, nekem nagyon természetesen hat.

Halász Csaba

Nagyon harmonikus és természetes hatású akvárium. Külön tetszik, hogy a sokféle növény ellenére sem zsúfolt, hanem egy igazi víz alatti kert benyomását kelti. A vörös és zöld növények kontrasztja látványos, a növények egészségesek és szépen gondozottak. A háttérben rejtett technika külön plusz pont, mert semmi sem vonja el a figyelmet a látványról. Jól átgondolt, igényesen karbantartott akvárium, amely méltán viseli az „Egy kis éden” nevet. Első aktív talajos, Co2-es akváriumhoz mérten szép dolgot sikerült összehozni. Sok sikert kívánok a versenyhez!

Hozzászólások

Kerekes Sándor

Ö,egyszerűen woow!!Gratulálok hozzá!

Bende Krisztián

Gratulálok az akváriumhoz. Az előttem szólók minden pozítivumot leírtak, így én már csak a saját egyéni gondolataimat fogalmaznám meg ha megended…. mit is csináltam volna másképp?! Vallisneria/Taiwan a két fájó pont a számomra az összképben…. a Vallisneria ott nagyon kakutojás ahol van per pillanat. Személy szerint az a jobb oldali sarokba a frontüveghez tettem volna függöny növényként és vele szembe bal oldalon pedig a Taiwan-ból alakítottam volna ki ugyan azt. A másik és egyben utolsó dolog amire még egy picit ügyelj szerintem az az hogy a frontüveg és a növények között ne maradjon ekkora üres tér. Ennyi. A képért külön dícséret, nagyon tiszta és természetes látszik, hogy nem mobiltelefonnal készült. Ezt azért jegyeztem meg külön, mert értékelésben is említették hogy nem ugranak ki a színek….. de a többi akvárium képe sem sok esetben olyan amilyen mert hogy milyen lámpa van felette, vagy annak beállítása milyen hanem sajnos 90%-ban a képkészítő eszköz a ludas. ( Tapasztalat! )

© Artnetworks KFT.
version: 0.0.1 beta