Értékelések

Hozzászólások

Bende Krisztián

Alapjában véve nem lenne egy rossz scape ez, csak én személy szerint nem látom benne a koncepciót. Ilyen bumm bele mindenre sikerült, és így nem igazán tud az egész egy egyként érvényesülni. A növények kondija amúgy rendben van. 

© Artnetworks KFT.
version: 0.0.1 beta