Értékelések

Nagy Gábor

Szép akvárium, pazar növénykondi öröm ránézni!
Gratulálok!

Szilàgyi Istvàn

Brutàl!Gratulàlok!

Süveges Sándor László

Nehéz szavakkal leírni……Pazar! Gratulálok!!!

Árvai Norbert

Ebben a kategóriában No1,dehát a nemzetközi versenyek is bizonyítják ez bomba akvárium,Gratulálok!!! 

Takács Zoltán

Szép , harmonikus akvárium! Tökéletes színátmenetekkel és profin megformázott nővényekkel! Gratulálok hozzá! 

Holló András

Nagyon egyben van, jó a kompozició szépek a növények. Kategória top.

Bende Krisztián

A kategóriában a TOP 1 számomra. Nagyon jól sikerült a növények elrendezése, jó a szín és a forma kontraszt, és nem utolsó sorban amiben a legtöbb ilyen scape elbukik az előtér kialakítássa is tökéletessen sikerült. Ami még nagyon hozzá tesz az összképhez, hogy az egyes növény csoportok formázása is jól sikerült, nincsen össze visszaság. Gratulálok!

Orbánné Bikesics Dóra

Nagyon szép színek, jó elrendezés, kiváló növényválasztás!

Zoltan Perjes

Ebben a kategóriában ez a legkedvesebb a szememnek. 

Zilahi Sándorné

Csodálatos színek gyönyörűen megformázott elrendezett kompozíció le a kalappal.

Németh Norbert

Remek üveg gyönyörű színekkel. Az elrendezés és a metszés is tetszik. Gratulálok.

Görbéné Palócz Rózsa Szilvia

NAgyon jól meg van tervezve és nagyon változatos színösszeállítás

Hozzászólások

Halász Gábor

Amellett, hogy gyönyörű az üveg, külön kiemelném, hogy ekkora méretnél komoly önfegyelemre utal, hogy nem tettél bele többféle növényt, és nem apróztad tovább a szigeteket. 

Péter Attila

A kategória legszebb akváriuma! 
Gratulálok! 

Görbéné Palócz Rózsa Szilvia

Nagyon jól meg van tervezve és nagyon változatos színösszeállítás. Szuper szép.

... Huba

A NAK kupán is egyből kiszúrtam az akvádat. Kiváló munka, olyan amit én is nagyon szeretnék és örömmel nézegetnék az otthonomban. Hatalmas gratula hozzá. 

© Artnetworks KFT.
version: 0.0.1 beta