Szép akvárium lett gratulálok hozzá. A nővények kondija nagyon rendben van, az egymással alkotott színbeli kontraszt is még éppen belefér szerintem. Az elrendezésen és a növényválasztáson én még finomítottam volna. A hátsó közép részen hiába az eltérő színek a levelek formája miatt összemosódik számomra az a rész. Az előtérben a jobb alsó sarokban lévő flamingo-t inkébb a blyxa jobb oldalára tettem volna plusz úgy unblock az egész hátsó részt hagytam volna kicsit magasabbra növekedni, és utána jobban lehetett volna rajta alakítani. Ezektől eltekintve látszik a bele fektetett munka.