Értékelések

Halász Gábor

Egyszerű, természetes, könnyed scape, harmónikus, ugyanakkor elvadult táj. Gratulálok!

Takács Zoltán

Szép klasszikus elrendezés!
A fotó sajnos nem lett a legjobb minőségű -talán  az expozíció nem lett jól beállítva-, illetve én az üveg keretet is levágtam volna a szerkesztőben! A fókuszpont jó helyen van , viszont az előtéren lehetet volna még dolgozni! A növények egészségesek , algamentesek és a halak is jó pillanatban lettek fotózva. Gratulálok hozzá és sok sikert a többi akvádhoz!

Holló András

Nagyon szép, érdemes lenne a fótózás alatt sokkal erősebben megvilágítani.

Bakti Rita

Nekem ez az akva az évad egyik kedvence, ha kicsit erősebb háttérvilágítás lenne mögötte, bármikor elhinném, hogy a GA egyik kiállító akváriuma. Gratulálok! 

Varga Attila

Nagyon szép klasszikus design. Gratulálok hozzá! Minden növény szép egészségesnek tűnik, algamentesnek. A lótusz mögötti növény tűnik egyedül úgy, hogy valami hiánya lenne.

Timár Dániel

Szép! Igényes.

Fábián Tamás

Szép elrendezés, gratulálok! :)
A fotó minőségével nem tudom mi történhetett, legalábbis nálam eléggé furcsa minőségű, ha szép éles lenne akkor lenne igazán ütős, de természetesen ez csak egy fotó, élőben ez biztosan nagyon rendben van! :)
Talán nálam ami kicsit sok az a homok vastagsága, picit vékonyabban talán jobban el tudnám képzelni, de ez csak szőrszálhasogatás.
További sok sikert és sok szép scape-t kívánok! :)

Norbert Pál

Nálam ez a scape viszi prímet.
Nagyon tetszik.
Gratulálok. 

Péter Attila

Klasszikus elrendezésű, natural stílusú akvárium. Jó a fókuszpont, amit a Lótusz koronáz meg. Jól passzolnak a Neonok a berendezéshez. Összhang jellemzi. 
Nálam a kategóriában II. 
Gratulálok! 

Hozzászólások

© Artnetworks KFT.
version: 0.0.1 beta