Értékelések

Árvai Norbert

Nagyon kellenes megnyugtató látvány,gratulálok.

Takács Zoltán

Szép kivitelezés ! Az előtéri növények választása jó, bár a Főnix moha pamacsokat én kihagytam volna . A bal oldali Valisneria csoportot is kihagytam volna ,helyette jobb hátra Vallisneria spiralis red-et  kicsit magasabbra nőve elterülve és egy vörösebb Rotala átmenettel talán hangsúlyosabb lenne a scape.  Szívesen láttam volna egy hardscape fotót is, ott még jobban szemügyre vehetük volna a fakompozíciót. Ennek ellenére a kategória elitjei közé tartozik! Gratulálok!

Holló András

Szép akvárium! Nekem kicsit az fura, hogy a középtér teljesen kitakarja a hátteret. Az előtér növényzete kicsit foltos, mintha nem lett volna ideje elterjedni. 

Nagy Zsuzsanna

Az öszkép nagyon megnyúgtató,de mégis hangulatos.Ha nagyon hibat akarnák találni akkor talán a háterbe mehetet volna valami hagsúlyosabb nővény valami színes, de így is nagyon kellemes a szememnek.
Gratulálok.

Nagy Tibor

Gyönyörű akvárium gratulálok hozzá 

Bence Ferenczy

Imadom a tulnyomo részt fával keszult hardscapeket, nagyon részletgazdag, a növények kondija,változatossága és elhelyezésük mind mind remek.A foto szinten nem kezdő szint, a halak remek helyen úsznak nagyon sokat emel szerintem egy fotón ez .A mélység picit elveszik számomra. Lehetne talán több árnyékosabb rész és vöröses növenyéket is elbirna az összkép, picit egybemosódnak a határok és a szinek.Ennek ellenére a kategória élmezőnye ez az akvarium az én szememnek.

Bakti Rita

Csodálatos akvárium, szuper hardscape! Talán ennél a kompozíciónál pont nem tettem volna a fa mögé növényeket, hogy ez az egyedi, göcsörtös alakzat jobban érvényesüljön a fehér háttér előtt, de így is gyönyörű! 

Andrea Vámos

Gyönyörű, gratulálok!

Fábián Tamás

Tetszik a kompozíció. A háttér valójában nem látszik de az is lehet, hogy ettől igazán sejtelmes az elképzelés. Talán picit lehetett volna itt ott rejtett zugot kialakítani, esetleg picit hangsúlyosabb növényeket, de szőrszálhasogatás. Előtérben tetszik a homokos rész, talán túl egysíkú, néhány pici betüremkedés a scape közepe fele adna talán egy pici mélységet is az egésznek, illetve apró kő zúzalékot el tudnék még képzelni oda. Rendben van nagyon, tetszik, további sok sikeres és ötletes építést kívánok! :)

Varga Attila

Nagyon szép scape, a háttér növényzet sűrűsége kicsit nekem hiányzik a képről. Amúgy nagyon részletgazdag kompozíció lett. A sokféle levélformájú növénytől izgalmas. A kép közepén nem tudom hogy egy ág emelkedik a vízfelszín fölé, vagy a tökröződéstől tűnik úgy, az én szememet kicsit ez zavarja. A kép jobb oldálan a tükröződéstől nagyon hátra lehet tekinteni és a háttérnövények alja látszódik, ide tennék valamit amitől ez a rész izgalmassá válik, vagy egy követ, vagy középtéri növényt, hogy ne a szárakat lehessen látni.

Hozzászólások

© Artnetworks KFT.
version: 0.0.1 beta