Értékelések

Bucskó Tamás

Ahogy mar sokan irtak! Nem kerdes a minoseg! Gratulalok hozza ;) ! 

Temesi Csaba

Gratulálok, lenyügöző alkotás.

Kendrella Balázs

Nagyon hangulatos. Szerintem a képen már csak úgy lehetne javítani még egy kicsit, ha a neonhalak a legsötétebb rész előtt úsznának, ezzel növelve a kontrasztot.

Cziranku Dániel

Igazi profi munka. Remélem elindítod a nemzetközi csatatereken is! Egyetlen apró észrevételem van csak: a végpontban túl sok a vékony fa. A fókuszpont méreteihez képest túl nagy jelenlétet kölcsönöz a világos háttéren sötét színük, és/vagy túl kevés myriophyllum a környéken. Ugyanígy, de csak töredékével, megpróbálnék enyhíteni a jobb oldali másodlagos végpont súlyán is.

Milán Kövics

Nagyon szép munka, nekem a kedvencem idén!
Gyönyörű az a fókuszba helyezett fatörzs.

Szabó Tamás Gábor

Nagyon Szép! Ámulatba ejtő! Felismerni hogy ki alkotta! Köszönöm Hogy láthatom😀

Fekete Gyula

GRATULÁLOK !
 

Árvai Norbert

Az idei év szenzációja ez az üveg,magas veri az össze  kategóriában a többi akváriumot. Csak gratulálni  tudok hozzá ,vélemenyem szerint nemzetközi mezönyben is szép helyezésre érdemes látvány.

Holló András

Szép kidolgozot hardscape, a háttér kicsit sötét de jó az összkép. Igazi versenyakvárium, de tőled pont ezt vártam .      

Bende Krisztián

TOP kategória. Növény választással lehetett volna még rajta finomítani, de ez már csak szőrszál hasogatás lenne kivesézni. Gratulálok!

Norbert Horvàth

Egyszerüen imádom.Gratulálok nagyon ott van.

Bence Ferenczy

Abszolut top tier minden tekintetben. Remekul megfogtad azt a sötét erdőt amit megálmodtál. remek mélységérzékeltetés, az árnyékok határeset, van akinek sok lesz, szerintem pont elég, ez adja meg a misztikumot. Josh Sim vibes, de legalabbis bizonyára nagy hatással van rád a munkássága. A kategoriadban szerintem ez a numero uno. Remek fotó, halak tökéletes helyen. Ez nemzetközi szintu tervezés, látásmód, kivitelezés, remélem IAPLC-re is bekülted. Gratulálok

Bakti Rita

Gyönyörű akvárium, a nagy, nemzetközi versenyeken lehetett látni ilyen esőerdő hangulatú alkotásokat. Gratulálok hozzá! 

Kecskès Judit

Egyszerűen fantasztikus, mint egy részlet az igazi természetből.

Agócs Renáta

Gratulálok ehhez a csodás üveghez!

... Huba

Kiváló munka. Igazi verseny akvárium.  

Fábián Tamás

Úgy gondolom ezen a szinten már nincs mit hozzáfűznöm, egyszerűen nagyszerű. Nemzetközi szint! Gyönyörű, le a kalappal, Gratulálok! 

Vig Gábor

Ez már művészet 🤩🤝
Köszönöm hogy láthatom gratulálok 

Norbert Pál

Maximális pontszám.
PAZAR !!!!!

András Kurunczi

Elképesztő! Meg is kapta a hozzá méltó értékelést részemről.

Zoltan Perjes

Egyértelműen a legkreatívabb alkotás. 

Varga Tibor

Ez midnen tekintetben max pontos munka részemről. Gratula.

Péter Attila

Nagyszerű történet és annak a mesteri átadása. Ez művészet, ez az Aquascaping! Az idei év kiemelkedő munkája! 
Elismerésem és gratulálok! 

Kiss Imre

Ez brutálisan szép, látszik a tervszerűség, az apró részletek legmesszemenőbb pontossága! Gratulálok!!!!

Varga Attila

Igazán profi. Két apró gondolatom támadt a képet nézegetve, hogy jobb oldalt a félhomályba lehetett volna több “fát” tenni, vagy több rotalát, akár kisebbet metszéseket tenni, hogy még ott is apró WOW elemeket lehessen fellelni. Elől látom a pinnatifida utat tört magának, van egy amin látszódik, hogy le lett metszve, én ezt lehet onnan tőből vágtam volna ki, így fejetlen lett.

Zilahi Sándorné

Számomra egyszerűen fantasztikus hogy valaki így vissza tudja adni a valóságot az akvárium falain belül, pontosan úgy néz ki mintha kint a természetben járnánk,alga sehol! Bravo! 👏

János Kővári

Szép munka gratula! 

Gergely Gondos

Nagyon hangulatos

Németh Norbert

Gratulálok. Nálam ez max pontot ér. Nagyon szép munka.

Hozzászólások

Kerekes Sándor

Abszolút top Zoli!🤝👌🙌🙏Gratulálok hozzá😉

Halász Gábor

Kiváló a koncepció, és a fotó is vérprofi. Brutál élethű, gratulálok hozzá!

Bognár László

szuper! harmonikus.meg se lehet szinte mondani hogy nem erdő

© Artnetworks KFT.
version: 0.0.1 beta