Értékelések

Bende Krisztián

Szép kis scape lett így elsőre. A fókuszpontok is rendben vannak, végig vezeti az ember tekintetét a növények elhelyezése. A növény kondi is rendben van, persze mindig lehet min javítani. Az halak választása is jól sikerült, szépen harmonizálnak a színek a scape-el. Gratulálok, csak így tovább!

Kurunczi Adél

Nagyon szép munka! Gratulálok!

Both Ferenc

Nagy vagy Sógi!

Hozzászólások

© Artnetworks KFT.
version: 0.0.1 beta