Értékelések

Agócs Renáta

Látszik, hogy gondozott és szépen összerakott a növényvilág. Gratulálok hozzá. :) Egyetértek Attilával, az út nekem is picit kilóg, de nagyon tetszik az összkép.

Vrabecz János

Gyönyörűen karbantartott, színpompás növényes akvárium, amely igazi latványosság


 

Tóth Erika

Nagyon szép, hangulatos akvárium.
Szuper növényválasztás.
 

Major-Pomozi Csaba

Látszik a precíz “karbantartás” jó összhatás. 

Varga Tibor

Nagyon jól összeállított növényes akvárium, szép színekkel és természetes hatású elrendezéssel. A középen futó ösvény kellemes mélységet ad a látványnak, és szépen vezeti a tekintetet.

Sebők Martin

Jó növényválasztás 

Hozzászólások

Péter Attila

Jó növénykondíció! 
Az út és környezete nekem túl szabályos és ezáltal mesterkélt. 

© Artnetworks KFT.
version: 0.0.1 beta