Értékelések

Nagy Gábor

Nagyon Szép akva.
A fotón lehetne még csiszolni, nekem túlságosan kivan égve a háttér, de az összkép az pazar.
Gratulálok!

Cziranku Dániel

Nagyon szép munka! Egyszerűnek tűnik, de mégsem az: nagy szikla - kis fa, kis szikla - nagy fa. Akár ösztönösen, akár tudatosan történt, ez az idei galéria egyik legelegánsabb térhatás-növelő megoldása. A kövek és a talaj színei nagyon erős téli hangulatot kölcsönöznek a képnek, ezzel viszont szöges ellentétben van a flame moha a fán, ami talán az egyetlen pont ahol egy weeping nem lógna kis a sorból.. meg talán itt-ott egy-egy anubias nana pinto, esetleg white tovább erősítené az összképet. :)
 

Bende Krisztián

Szépen sikerül hegyi ösvény. Az elrendezés összhangban van, egyedül az ösény végét vittem volna el még jobbra, hogy ne ennyire egyenesen végződjön. A növény választás is rendben van, kivéve a fákat amin egy jávai, weeping vagy fissidens jobban mutatott volna a flame helyet szerintem. A kép is jól sikerült csak kicsit hideg lett a szín beállítás. Gratulálok az akváriumhoz!

Halász Csaba

Ez az akvárium olyan, mint egy miniatűr hegyi táj. A két fa és a közöttük húzódó ösvény hihetetlen térhatást teremt, sokkal nagyobbnak mutatva az akváriumot a valós méreténél. A hardscape és a növényzet tökéletes összhangban van, az egész kompozíció nyugalmat és természetességet sugároz. Számomra az egyik legszebb alkotás a mezőnyben, megérdemli a szavazatot!

Vrabecz János

Gyönyörű tájképi akvárium, természetes elrendezéssel és kiváló mélységhatással.


 

András Kurunczi

Le a kalappal!

Kurunczi Adél

Csodàlatos!

Hozzászólások

Takács Zoltán

Kiváló hegyi - bonsai jellegű elrendezés! Kitűnő mélységérzet, a kövek elrendezése szuper- az ősvény szépen szűkül ami jól vezeti a szemet és erősíti a perspektívát! A növények egészségesek és  jól vannak elrendezve - természetes hatást adnak- , viszont a háttér nagyon világos és ez itt-ott elveszi a részleteket. A fák elhelyezkedése természetes , viszont a lombkoronát én is más fajta mohával oldottam volna meg pl. Fissidens. A halraj is jó helyen van! Gratulálok hozzá , szép munka! 

Bognár László

Nehéz kifogást találni.Gyönyörű

Péter Attila

A váz nagyon tuti. Az égbolton úszó razbóra csapat nagyon passzol az egészhez. Az egészről a Kristálytiszta szó jut eszembe. A Láng moha lombkorona valahogy nem jön át. 
 

© Artnetworks KFT.
version: 0.0.1 beta