Értékelések

Gábor Végi

Nagyon szep 

Orbánné Bikesics Dóra

Nagyon szép, gratulálok hozzá!

Andrea Vámos

Csodaszép, gratulálok!

Vrabecz János

Szép Gratulálok!

Kurunczi Adél

Nagyon szép! Gratulálok!

Timár Dániel

Gyönyörű!

Hozzászólások

Gábor Szücs

Nagyon tetszik ez az elrendezés.

Nagy Zsuzsanna

Nagyon jó az öszkép.Egy ilyen kis akváriumban ezt a mélyseg hatást létre hozni nem egyszerű. Szép munka 

© Artnetworks KFT.
version: 0.0.1 beta