Értékelések

Kerekes Sándor

Szép,egészséges növényzet!Iwagumi hatású,bár személy szerint egy-két kővel még részleteket lehetett volna hozzátenni az összképhez.Gratulálok hozzá!

Eniko Tóth

Nagyon-nagyon szép akvárium! Kitűnő inspiráció egy hasonlóan harmonikus, minimalista akva indításához :)

Holló András

Nagyon szép Iwagumi, nekem kicsit hiányoznak a támogató kövek. 

Varga Attila

Nagyon jó elképzelés, nekem túlságosan tiszta, minimalista, feldobnám pár szabályalanságot és egyensúlyt adó kisebb kövel (Fukuisi, és Soeishi), valamint a középre tett főkövet én eltolnám jobbra, avgy balra, hogy a golden ratio emelje a scape és a fő szép texturált kő egyediségét. A fénykép kár, hogy a bevilágítás nem tökéletes (a háttér túlságosan kékes/szürkés tónusú, nem jó a fehéregyensúly beállítás), valamint a záridőn is emeltem volna, hogy a halak élesek maradhassanak. Ennek ellenére gratulálok az akváriumhoz!

Kiss Imre

Nagyon jó ez a minimalista stílus, illetve a közepét uraló szikla ami nagyon jó választás remek textúrával.

Hozzászólások

© Artnetworks KFT.
version: 0.0.1 beta