Értékelések

Nagy Gábor

Szép akvárium, látszik a tudás ami mögötte van!
Ami számomra kicsit zavaró a fókuszpont középre tolása és az élőlények hiánya.
Gratulálok!

Kerekes Sándor

Itt úgy gondolom vitának itt nincs helye!Egyértelműen látszik a hozzáértés.Az elképzeléstől a megvalósításig.Gondos kivitelezés!Gratulálok hozzá🤝

Milán Kövics

Nagyon szép munka, gratulálok!
A kövek és a fák által keményen felosztott teret nagyon szépen ellensúlyozzák a puha moha csomók. Bár a halakat én is hiányoltam, de a fotók így is nagyon profik.

Norbert Horvàth

A növényeken kívül, nem látok élölényeket. Az akva fantasztikus! Le a kalappal 

Nagy Zsuzsanna

Nem láttok benne élőlényeket de attól még a scape az nagyon jó. Pár jól pozicionált hal plusz mélyseg érzetett nővelné. 
Mindegy halak ide vagy oda nálam ez a top.

Bence Ferenczy

remek munka, jo növenyi kondicio és a foto sem kispályás, sajnos nekem ez a tükrös megoldás nem tetszik és giccsessé valik tőle, vannak nagyon jó tukrös megoldaások, ez szamomra nem az.

Orbánné Bikesics Dóra

Nagyon szép az akvárium és kreatív megoldás a fotózásnál!

Ferenc Benyák

Szép munka! Gyönyörű látvány!

Zoltan Perjes

Jó perspektíva, ötletes megvalósítás. A halakat hiányolom. 

Péter Attila

Nagyon eredeti, zöld nature berendezés. Nagyon részlet gazdag. Nagyszerű mélységérzetet hoz! A fókuszpont csak úgy világít-húzza a tekintetet! Kicsit hiányolom a halak jelenlétét. 
Gratulálok, nálam ez a munka a kategóriában az első! 

Hozzászólások

Árvai Norbert

A fotó +1pont nagyon szép üveg magávalragadó,gratulálok

© Artnetworks KFT.
version: 0.0.1 beta