Értékelések

Kerekes Sándor

Ilyenkor szokták volt mondani,ez kész!Ezzel szerintem elmondtam mindent!Gratulálok🤝

Orbánné Bikesics Dóra

Nagyon szép összkép, jó elrendezés és a növények is egészségesek! 

Bence Ferenczy

Varga Attila kommentje teljességgel kimeriti amiket mondani szerettem volna, habár szamomra nem tulzoan dominal a moha. Szép arányok, és remek fotó, a halak poziciojat leszamitva. Szerettem volna még közelieket nézni. A nano kategoria élmezőnyebe sorolnam ezt az akvariumot. Több infót irhattál volna még a technikai részről.

Andrea Vámos

Nagyon jó ránézni, elvarázsol a világ, amit rejt.

Varga Attila

Nagyon szép koncepció, látszik a tudatos építés benne. Részletgazdag, változatos növényzet, kicsit nekem túldominál a moha benne, viszont érdekessé teszik a mohákat a buborékok bennük, valószínű ez a friss vízcsere, vagy a co2 miatt hirtelen beindult oxigéntermelés miatt lett. Habár gyönyörűek a guppik, nem biztos, hogy ezt a halat választottam volna hozzá, vagy ha igen, akkor valahogyan jobban pozícionálni kelett volna őket, hogy legalább 1-2 szépen megmutassa magát anélkül, hogy elvenné a figyelmet a scaperől.

Péter Attila

Tudatosan felépített natural stílusú berendezés. Részlet gazdag és jó a fókuszpontja. A kategória egyik top munkája! Gratulálok! 

Hozzászólások

Takács Zoltán

Nagyon jól kivitelezet hardscape rejlik a növények alatt ami jól vezeti a szemet!  A növények választása és elhelyezése tudatosságra vall - pl. a vörös növények bal középen és jobb oldalt ellensúlyozzák egymást! A különböző textúrák nagyon jól passzolnak egymáshoz! Ami talán zavaró , hogy a középső  fényablak teljesen vakító/ kiéget fehér ami egyből oda vonza a tekintetet! A halfaj nem a legjobb választás-  valamelyik törpe razbora jobban passzolna.   Összeségében profi munka ! Gratulálok hozzá!

© Artnetworks KFT.
version: 0.0.1 beta