Nagyon szép koncepció, látszik a tudatos építés benne. Részletgazdag, változatos növényzet, kicsit nekem túldominál a moha benne, viszont érdekessé teszik a mohákat a buborékok bennük, valószínű ez a friss vízcsere, vagy a co2 miatt hirtelen beindult oxigéntermelés miatt lett. Habár gyönyörűek a guppik, nem biztos, hogy ezt a halat választottam volna hozzá, vagy ha igen, akkor valahogyan jobban pozícionálni kelett volna őket, hogy legalább 1-2 szépen megmutassa magát anélkül, hogy elvenné a figyelmet a scaperől.